کاربران ویکی
نام کاربری :
کلمه عبور :
بازیابی کلمه عبور
برگزاری اولین جلسه پیش معرفی پروژه سلامت ویکی در بیمارستان نیکوکاری تبریز

1394/1/22

اولین جلسه پیش معرفی پروژه سلامت ویکی روز 17 دی ماه 93 در بیمارستان نیکوکاری تبریز برگزار شد. در این جلسه که 25 نفر از دانشجویان پزشکی ورودی 88 دانشگاههای علوم پزشکی تبریز، علوم پزشکی تبریز واحد بین الملل و نیز دانشگاه آزاد تبریز حضور داشتند، کلیات پروژه معرفی شده و از دانشجویان دعوت به عمل آمد که در صورت تمایل با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری به تولید کنندگان محتوای سلامت در این پروژه بپیوندند.

در این جلسه ابتدا مدیر سلامت پروژه، دکتر بابک عظیم زاده، ضمن بیان نیازهایی که پروژه «سلامت ویکی» می تواند پاسخگوی آن در جامعه باشد، به تشریح فضای کسب و کار پزشکی پرداخته و بر لزوم ارتباط جامعه پزشکی از طریق ابزارهای نوین فناوری ارتباطات و اطلاعات با بدنه جامعه تاکید کرد. وی ضمن تشکر از دکتر میرزایی ریاست بیمارستان و دکتر افشین لطفی که امکان برگزاری این جلسه را فراهم نموده بودند، ابراز امیدواری کرد که این تلاش بتواند گام مؤثری در جهت ایجاد یک مرجع معتبر تحت وب برای اطلاعات سلامت و بیماری ها باشد

پس از وی، مهندس بهزاد کریم زاد شریفی، مدیر اجرایی پروژه «سلامت ویکی» به تشریح بیشتر تاریخچه طرح، تعریف ویکی و انواع آن، مزایای ویکی ها و جزئیاتی از سیستم «سلامت ویکی» پرداخته و بخش های مختلف سیستم را معرفی نمود.